![](https://thriassio-hosp.gr/wp-content/uploads/2023/03/302580821_512076914253277_4192131637367482478_n.jpg)
Την Τρίτη 14 Μαρτίου 2023 και ώρα 13:00 στο αμφιθέατρο του Λατσείου θα πραγματοποιηθεί εκπαίδευση των Ιατρών στην Κλινική Κωδικοποίηση DRG από το Ελληνικό ινστιτούτο DRG.
Η παρουσία του μεγαλύτερου δυνατού αριθμού Ιατρών είναι απαραίτητη.
Σας ενημερώνουμε ότι υπάρχει η δυνατότητα ταυτόχρονης διαδικτυακής παρακολούθησης για Ιατρούς που επιθυμούν να το παρακολουθήσουν από άλλο χώρο ή δεν μπορούν να μεταβούν στο αμφιθέατρο.
Προκειμένου να το παρακολουθήστε διαδικτυακά παρακαλώ συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα :